הבורר עונה 4 פרק 6

 

הבורר עונה 4 פרק 6

הבורר עונה 4 פרק 6

אחת הסדרות הכי טובות והכי מעניינות שיש היום בטלוויזיה הישראלית היא הבורר עונה 4 פרק 6. הסדרה הזאת מביאה לנו עונה חדשה ואולי אפילו די מפתיעה, שמצליחה להביא לנו כמה דברים שלא ציפינו שיקרו. הצלחת הסדרה הזאת נמשכת תקופה כבר די ארוכה והיא מצליחה להביא לנו את כל הדברים הכי לא צפויים כמעט בכל פרק שיוצא. הסדרה הזאת מביאה לנו עונה חדשה ואת כל הפרקים החדשים שלה, שמצליחים להביא כאן משהו שקצת שונה ממה שאנשים היו רגילים לראות בעונות הקודמות. הפעם ניתן לראות משהו שלא ממש היינו רגילים אליו. אם בעונות הקודמות היינו רגילים לראות את אבי הטחול שתור בחור עוצמי, עם הרבה מאוד כוח והרבה מאוד עוצמה, פתאום מוצאת את עצמו במקום, בו אין לו שום כוח ושום השפעה. הוא מוצא את עצמו במקום נורא בעייתי, הוא מוצא את עצמו בבית חולים פסיכיאטרי לחולי נפש, הוא עצמו חתם על מסמך שמרשה להכניס אותו לטיפול זה ועכשיו הוא לא יכול להשתחרר ממנו, אלא אם כן הוא ישתפר מבחינה נפשית ויצליח להשתקם, בנתיים זה לא כל כך קורה בסדרה הבורר עונה 4 פרק 6.

הבורר עונה 4 פרק 6 ומשה איבגי

אחד השחקנים הכי בולטים בעונה החדשה של הבורר עונה 4 פרק 6 לצפייה ישירה הוא משה איבגי, נולד ב-29 בנובמבר 1953 הוא שחקן קולנוע ותיאטרון, במאי קולנוע, במאי תיאטרון ומנחה טלוויזיה ישראלי. זכה בפרסים ושבחים כשחקן ונחשב לאחד המובילים בתחומו בישראל. בשנים האחרונות משה מצא את עצמו במגוון תפקידים בסרטים וסדרות שונות. בשנת 2002 עזב לארצות הברית והשתתף בסרט"ספרטאן". עם שובו לארץ בשנת 2004 השתתף בסרט "מטאליק בלוז" עליו זכה בפרס אופיר שלישי, לשחקן משנה. לאחר שנה השתתף בעוד סרט וגילם את איש המוסד מייק הררי בסרט "מינכן", שזכה להצלחה מאוד גדולה בכל רחבי העולם. בשנת 2008 שיחק איבגי בסרטם של שלומי ורונית אלקבץ, "שבעה". בשנת 2011 שיחק בסרטו של מרקו כרמל, אחותי היפה, בתפקיד רוברט. שנה לאחר מכן הוא שיחק בתפקיד פרופסור פסטל בסרטו של שמי זרחין "העולם מצחיק". באפריל 2011 יצא לבתי הקולנוע הסרט "וביום השלישי", סרט הקולנוע הראשון אותו ביים איבגי. בשנת 2012 הוא שיחק בסרט "לצוד פילים" ועכשיו הוא מגיע בעונה החדשה של הבורר עונה 4 פרק 6.

הבורר עונה 4 פרק 6 ויהודה לוי

עוד שחקן בולט בסדרה הבורר עונה 4 פרק 6 הוא יהודה לוי, יהודה לוי שנולד ב-29 ביוני 1979 הוא שחקן ודוגמן ישראלי, זוכה פרס האקדמיה לטלוויזיה. הוא זה ששכנע בעונה החדשה והמליץ לאבי הטחול לחתום על מסמך בו הוא מצהיר על כוונתו לצאת מבית החולים רק לאחר שיצליח להשתקם. עד לא מזמן יהודה יצא עם הזמרת והשחקנית נינט טייב, אבל לאחר זוגיות של כמה שנים טובות, הם מצאו את עצמם פרודים ועכשיו יצאו לדרך חדשה. יהודה ממשיך להיות דמות בולטת בסדרה הבורר עונה 4 פרק 6 ומצליח להביא לנו את הקטעים שמאפיינים אך ורק אותו בסדרה.

 

 

לצפייה לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>